Menu Content/Inhalt
Domov arrow Riešenia arrow Red Hat
Vzdelávanie

Workshopy

V dnešnej dynamickej dobe je tažké zvoliť správne riešenie pre Vašu infraštruktúru, aby sme Vám uľahčili rozhodovanie pri výbere toho správneho, ponúkame Vám na mieru vytvorené workshopy, na ktorých Vám certifikovaní odborníci predvedú Vami požadované riešenie a umožnia Vám “vidieť TO na vlastné oči“ . Pri záujme o workshop s ľubovoľným riešením nás neváhajte kontaktovať.


Školenia a certifikácie Red Hat

V celej oblasti Linuxu sú certifikácie a školenia RH považované za jedny z najlepších, školenia vedú výhradne certifikovaní špecialisti Red Hat a všetky RH školiace programy sú zamerané na praktické cvičenia tak, aby účastníkom čo najviac priblížili každodennú prax pri správe RedHat prostredí všetkých veľkostí.

 

RH033 - Red Hat Linux Essentials

Školenie je určené pre užívateľov, ktorí nemajú žiadnu skúsenosť s UNIX/LINUX systémami. Je to úvodný kurz, ktorý študenta nasmeruje k získaniu certifikácie RHCT/RHCE. Účastník kurzu získa základné znalosti k ovládaniu a používaniu operačného systému Red Hat.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH033


RH131 - RedHat Linux System Administration

Školenie je určené pre tých, ktorí chcú rozvinúť svoje skúsenosti s administráciou operačného system Red Hat. Tento kurz by mal naučiť každého účastníka samostatne nainštalovať a konfigurovať operačný system, pripojiť ho do existujúcej siete. Kurz je určený pre užívateľov, ktorí majú základné znalosti systému Red Hat. Po absolvovaní tohto kurzu by mal byť účastník pripravený absolvovať certifikáciu RH202 a získať certifikáciu Red Hat Certified Technician.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH131

 

RH133 - Red Hat Linux System Administration + RHCT

Školenie je určené pre tých, ktorí chcú rozvinúť svoje skúsenosti s administráciou operačného systému Red Hat, tento kurz by mal naučiť každého účastníka samostatne nainštalovať a konfigurovať operačný systém, pripojiť ho do existujúcej siete. Kurz je určený pre užívateľov, ktorí majú základné znalosti systému Red Hat. Po absolvovaní tohto kurzu by mal byť účastník pripravený absolvovať certifikáciu RH202 a získať certifikáciu Red Hat Certified Technician. Tento kurz obsahuje v posledný deň aj skúšku RHCT.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH133


RH253 - Red Hat Linux Networking and Security Administration

Kurz RH253 je určený pre tých odborníkov, ktorí sa chcú oboznámiť so sieťovými a bezpečnostnými službami operačného systému RedHat. Tento kurz je dobrá príprava pre absolvovanie sieťovej časti skúšky Red Hat Certified Engineer.
Viac info
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH253

 

RH300 - Red Hat Rapid Track Course + certifikácia RHCE


Kurz RH300 je určený pre skúsených systémových administrátorov LINUX/UNIX, či sieťových špecialistov.
Po absolvovaní kurzu by mali mať učastníci skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou služieb ako apache, http, dns, nis, dhcp a iné. Tento kurz zahŕňa aj skúšku RHCE.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH300

 

RH301 - Red Hat Rapid Track Course (bez RHCE)

Kurz RH301 je určený pre skúsených systémových administrátorov LINUX/UNIX, či sieťových špecialistov.
Po absolvovaní kurzu by mali mať učastníci skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou služieb ako apache, http, dns, nis, dhcp a iné. Tento kurz je bez skúšky RHCE.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH301


RH318 - Red Hat Enterprise Virtualization

Tento kurz je určený skúseným administrátorom systému Linux, ktorí sú zodpovední za správu enterprise prostredí a chcú sa naučiť, akým spôsobom môžu spravovať virtuálne prostredia použitím RHEV. Absolvovanie kurzu by mal byť účastník pripravený absolvovať skúšku RH318 a získať certifikáciu Red Hat Certified Virtualization Administrator (RHCVA). Tento kurz je bez skúšky RHCVA.
Viac informácií
http://www.europe.redhat.com/training/course/details/RH318

 

Aktuality

VMware Enterprise Solution Provider partner

Friday, 27 August 2010

Dnešným dňom sa naša spoločnosť stala VMware Enterprise Solution Provider partner.

News image

Red Hat Virtualization Partner

Tuesday, 18 May 2010

Rozšírili sme svoje partnerstvo na virtualizačné riešenia.

News image

Red Hat Advanced Partner

Friday, 14 May 2010

Sme prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá získala štatút Red Hat Advanced Partner.

News image