Menu Content/Inhalt
Domov arrow Riešenia arrow Red Hat
Red Hat Enterprise Linux

Prečo opensource ?

Pohľad na opensource sa za posledné roky zmenil. Kvôli intenzite inovácií je opensource model celistvou časťou IT stratégie pre každú firmu.

S opensource operačným systémom môže byť zdrojový kód ľubovoľne pozmený a distrubuovaný bez limitu. Užívateľ nie je odkázaný iba na jedného výrobcu. Ktokoľvek može vyriešiť vzniknuté bugy alebo bezpečnostné problémy.

Prečo Red Hat ?

Red Hat je Linux, ktorý skĺbením najlepších opensource riešení do jedného celku sprístupňuje vysokokvalitné technológie aj menším spoločnostiam a za akceptovateľné ceny.

Nielen v enterprise riešeniach je v mnohých prípadoch dôležitá STABILITA ...UPTIME a STABILITU Vám prinesie Red Hat riešenie.

Opensource riešenia Red Hat sú navrhnuté, vytvorené, integrované, testované a spravované spoločnosťou Red Hat.

 

Serverové riešenia

Red Hat Hat Enterprise Linux Advanced Platform – poskytuje Enterprise Linux s plne integrovanou serverovou, storage virtualizáciou a cluster riešením. Je ideálny na multi-systémové nasadenia.Red Hat Enterprise Linux je navrhnutý ako kompletný sortiment pre serverové nasadenia, od malých riešení až po enterprise riešenia. Bežiaci na serveroch s dvoma soketmi alebo menej, obsahuje komplexný balík opensource serverových aplikácií a virtualizačné možnosti.

 

Desktop riešenia

Red Hat Enterprise Desktop – plnohodný klientsky operačný systém, rýchlo nasaditeľný a jednoduchý na používanie. Ponúka všetky funkcie, ktoré sú dnes mobilnými užívateľmi vyžadované.

 

Prečo subskripcie ?

Ako je model subskripcií odlišný od iných softvérových firiem ?

Tradičné produkty sú predávané s veľkým počtom licenčných a supportných modelov. Väčšina z nich je predávaná ako doživotná licencia pre použite daného softvéru s pridanými poplatkami pre používanie každého daľšieho užívateľa (Client Access Licenses), technickej podpory a aktualizáciami pre nové verzie. Model pre Red Hat Enterprise Linux bol navrhnutý tak aby zahŕňal všetko v jednom. Vďaka tomu umožňuje zákazníkom eliminovať všetky nečakané náklady a zabezpečuje podporu vysokej kvality.

Žiadne licenčné poplatky – Subskripcia je jediná cena, ktorá je predvídateľná zákazníkom.

Subskripcie nie sú viazané na verzie. Možete používať akúkoľvek verziu s technickou podporou.

 

 

Aktuality

VMware Enterprise Solution Provider partner

Friday, 27 August 2010

Dnešným dňom sa naša spoločnosť stala VMware Enterprise Solution Provider partner.

News image

Red Hat Virtualization Partner

Tuesday, 18 May 2010

Rozšírili sme svoje partnerstvo na virtualizačné riešenia.

News image

Red Hat Advanced Partner

Friday, 14 May 2010

Sme prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá získala štatút Red Hat Advanced Partner.

News image