Menu Content/Inhalt
Domov arrow Riešenia arrow Webdevelopment
Webdevelopment

Prezentácia na internete je v dnešnej dobe takmer nevyhnutnou súčasťou prezentácie spoločnosti. Popularita internetu a vyhľadávania informácii pomocou neho Vám pomôžu prilákať na Vaše stránky potenciálnych zákazníkov.

Dizajn Vašich stránok rozhodne o tom, či ste vzbudili záujem u potenciálneho zákazníka. V závislosti od charakteru Vášho zamerania Vám vieme pripraviť na mieru šitý grafický dizajn podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

V rámci grafických prác Vám vieme takisto zabezpečiť aj návrh loga spoločnosti, vypracovanie dizajn manuálu (vypracovanie identity pre Vašu spoločnosť) a takisto aj grafické návrhy marketingových materiálov ako sú napr. papierové propagačné materiály, kupóny a pod.

Aby sa Vaši zákazníci vracali na Vaše stránky a našli na nich všetky potrebné a aktuálne informácie, je potrebné tieto aj aktualizovať.

Ak si želáte aktualizovať Vaše stránky sami, vieme Vám navrhnúť Vaše webstránky na báze redakčného systému (Content Management System – CMS, Joomla, Drupal). Podstata tohto systému je v tom, že používateľ môže vykonávať zmeny na stránkach bez toho, aby ovládal akýkoľvek programovací alebo skriptovací jazyk.

V prípade, že si z akéhokoľvek dôvodu neviete zabezpečiť aktualizácie Vašich stránok sami, vieme Vám ponúknuť kompletnú správu Vašich stránok.

Komplexnosť našej ponuky v rámci tvorby webstránok dopĺňa registrácia domén a poskytovanie webhostingu (prenájom miesta na webovom serveri).

 

Aktuality

VMware Enterprise Solution Provider partner

Friday, 27 August 2010

Dnešným dňom sa naša spoločnosť stala VMware Enterprise Solution Provider partner.

News image

Red Hat Virtualization Partner

Tuesday, 18 May 2010

Rozšírili sme svoje partnerstvo na virtualizačné riešenia.

News image

Red Hat Advanced Partner

Friday, 14 May 2010

Sme prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá získala štatút Red Hat Advanced Partner.

News image