Menu Content/Inhalt
Domov arrow Riešenia
Riešenia

Virtualizácia

Virtualizácia predstavuje spôsob konsolidácie IT infraštruktúry. Vo svojej podstate ju možno definovať ako softvérovú technológiu, ktorá okrem iného umožňuje efektívnejšie využívanie hardvérového vybavenia, prechod na jednotnú platformu, jednoduchú správu a riadenie systémov bez ohľadu na veľkosť spoločnosti. Virtualizácia môže výraznou mierou prispieť k znižovaniu nákladov na prevádzku IT.

Webdevelopment

Prezentácia na internete je v dnešnej dobe takmer nevyhnutnou súčasťou prezentácie spoločnosti. Popularita internetu a vyhľadávania informácii pomocou neho Vám pomôžu prilákať na Vaše stránky potenciálnych zákazníkov.

Voice Over IP

Technológia VoIP (Voice over Internet Protocol) predstavuje prenos komunikácie ľudským hlasom prostredníctvom internetu.

Zimbra Collaboration Suite

Zimbra patrí medzi moderné a inovatívne riešenie v oblasti e-mailovej komunikácie a kolaborácie. Založené na open source software. Podporujúce operačné systémy Windows, Linux a Mac a väčšinu mobilných zariadení na trhu. Zimbra je open source alternatíva pre Microsoft Exchange, Lotus Notes/Domino a Novell Groupwise.

 

Aktuality

VMware Enterprise Solution Provider partner

Friday, 27 August 2010

Dnešným dňom sa naša spoločnosť stala VMware Enterprise Solution Provider partner.

News image

Red Hat Virtualization Partner

Tuesday, 18 May 2010

Rozšírili sme svoje partnerstvo na virtualizačné riešenia.

News image

Red Hat Advanced Partner

Friday, 14 May 2010

Sme prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá získala štatút Red Hat Advanced Partner.

News image